BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Paslaptis

Kaip pelėdos akis viską mato naktis ir apgaubia šiksnosparnio sparnais.Taip lengvai ir perregimai pamiške bėgančią mergaitę.Paslapties šaly…Ji apsivilkusi bordo suknele , palaidais  plaukais ir juoda  juostele ant kaktos.

 

 

Staiga ji pamato upę ir už jos esančią pilį.Paslaptingoje upėje matosi dangaus indigo su žvaigždėmis.Dugne slepiasi paslaptis…Kas jau buvo prieš  tūkstančių tūkstančius metų.Upę supa vieni medžiai , o tiesiai prieš ją stovi gotiško stiliaus pilis, išskrta dvejom upės vagomis.

 

 

Mergaitė bėga link jos ir praeina per  girgždantį lieptelį.Pilis sulig pušų viršūnėmis, juoda juoda  lyg pati naktis.Mažoji pradaro staigiu judesiu duris ir išgirsta kraupų šikšnosparnių čiuženimą-išlekia gal net dešimt!Ji atgavusi amą pamato daug kambarių durų ir plačius laiptus į viršų.Paėmusi nuo staliuko žibintą lipa paauksuotais laiptų turėklais aukštyn.Atidaro  girgždančias dvigubas duris .O tada pamato menę su senovišku stalu ir krūva apdulkėjusių knygų lentynų.

 

 

Netoliese lentynų  buvo stalas .Ji pamačiusi jį pagalvojo ,,oho kokie  gelių ornamentai , jų tiek daug .Atrodo ne stala , o kilimas!,,Už tos lentynos stovėjo dar dvi pilnos nuo žemės knygų lentynos.

 

 

Pro gotiško stiliaus  didžiulius langus , švietė pilnatis.Mergaitė susidomėjo knygomis ir paėmė vieną , pavadinimu ,,Alchemija,,, deja, beskaitydama užmigo…,o pabudo švintant.

 

 

 

Rodyk draugams

Rašyti komentarą